wujekWojtek napisał(a):

Kaźmierczak to raczej defensywny pomocnik. Mógłby być następcą Sobola z podobnym uderzeniem z dystansu + świetna gra głową, czyli coś czego nie ma chyba nikt w naszej drużynie poza Diazem i Bitonem.
Dżalamidze - świetny na skrzydle, mógłby sie wpasować do gry ofensywnej.
Wojtek Kowalczyk, bramkarz, 18 lat - zagrał dopiero pierwszy mecz w Xlasie, ale może być dobrym bramkarzem, trzeba go bacznie obserwować, wolałbym jego niż Jovanovica
Może udałoby się jakiegoś utalentowanego obronce ze szkółki Legii wyciągnąć ;p skoro Barca może Realowi i vice versa to my też. A nie można negować faktu że Legia ma naprawdę dobre talenty tam.
|
Zgadzam sie, Wojciech Pawlowski mial swietny debiut i moze zostac naprawde dobrym bramkarzem! Innym ciekawym i mlodym zawodnikiem Lechii Gdansk jest Rafal Janicki, rocznik 1992: gral wczoraj na prawej obronie, ale jest raczej srodkowym obronca. Ma dobre warunki fizyczne, dobra gra glowa, niezla technika i przede wszystkim wygrywa wiele pojedynkow defensywnych.