wujekWojtek napisał(a):

Kaźmierczak to raczej defensywny pomocnik. Mógłby być następcą Sobola z podobnym uderzeniem z dystansu + świetna gra głową, czyli coś czego nie ma chyba nikt w naszej drużynie poza Diazem i Bitonem.
Dżalamidze - świetny na skrzydle, mógłby sie wpasować do gry ofensywnej.
Wojtek Kowalczyk, bramkarz, 18 lat - zagrał dopiero pierwszy mecz w Xlasie, ale może być dobrym bramkarzem, trzeba go bacznie obserwować, wolałbym jego niż Jovanovica
Może udałoby się jakiegoś utalentowanego obronce ze szkółki Legii wyciągnąć ;p skoro Barca może Realowi i vice versa to my też. A nie można negować faktu że Legia ma naprawdę dobre talenty tam.
|
Tsssoooo?
Jeżeli chodzi Ci o bramkarza Lechii to jest to Pawłowski, a nie Kowalczyk.
Nie wiem ale ja też wolę bramkarza na bramce niż obrońcę.
Po za tym OT uważam, że Kaźmierczak nadałby się, Sobol już nie ten wiek, Dżalamidze to taki trochę jeździec bez głowy, a ten bramkarz zaliczył jeden mecz, bardzo dobry występ, ale dla bramkarza liczy się regularność, a nie jeden dobry mecz gdy potem już tak bronić niekoniecznie będzie.