Jak rozegramy mecz z Legią to pozostanie nam tylko jedna drużyna z aktualnej czołówki - Śląsk. Zagraliśmy już z Koroną, Lechem, Ruchem, Widzewem, Polonią. Jak tylko skończymy ten maraton jutro to powinno być lżej. Do tego łatwiejszy przeciwnik w PP. Ćwierćfinały PP odbywają się w tym czy w przyszłym roku
