Wyświetl pojedynczy post
wujekWojtek
Senior Member
 
 
Od: 02.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5730
Stary 01.10.2011, 14:11
Jak rozegramy mecz z Legią to pozostanie nam tylko jedna drużyna z aktualnej czołówki - Śląsk. Zagraliśmy już z Koroną, Lechem, Ruchem, Widzewem, Polonią. Jak tylko skończymy ten maraton jutro to powinno być lżej. Do tego łatwiejszy przeciwnik w PP. Ćwierćfinały PP odbywają się w tym czy w przyszłym roku
Odpowiedz cytując