|
Kaźmierczak to raczej defensywny pomocnik. Mógłby być następcą Sobola z podobnym uderzeniem z dystansu + świetna gra głową, czyli coś czego nie ma chyba nikt w naszej drużynie poza Diazem i Bitonem.
Dżalamidze - świetny na skrzydle, mógłby sie wpasować do gry ofensywnej.
Wojtek Kowalczyk, bramkarz, 18 lat - zagrał dopiero pierwszy mecz w Xlasie, ale może być dobrym bramkarzem, trzeba go bacznie obserwować, wolałbym jego niż Jovanovica
Może udałoby się jakiegoś utalentowanego obronce ze szkółki Legii wyciągnąć ;p skoro Barca może Realowi i vice versa to my też. A nie można negować faktu że Legia ma naprawdę dobre talenty tam.
|