Wyświetl pojedynczy post
laxa
Senior Member
 
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5729
Stary 01.10.2011, 13:44
Nie jest chyba tak tragicznie aby na trenera takie pomyje wylewać. Jak do tej pory rozegraliśmy 8 meczów w pucharach oraz 8 w lidze. To więcej niż jedna runda w sezonie i chyba nie ma zdziwienia, że przytrafiły nam się słabsze występy.
Co ciekawe w naszej lidze straciliśmy najmniej bramek (na równi z widzewem), co niestety nie przełożyło się na ostanie występy w pucharach. Dodatkowo mieliśmy do tej pory, chyba najgorsze z możliwych wyjazdów :
- widzew - rewelacyjny start
- polonia w. - kandydat do podium
- korona - rewelacyjny start
- lech - kandydat do podium
- legia - kandydat do podium - mecz przed nami
Mimo takiego rozkładu, jak na razie żadnego meczu na wyjeździe nie przegraliśmy i jak nie przerżniemy w stolicy to wydaje mi się, że można uznać taki układ za zadowalający.
Czesław Michniewicz : Wszyscy ci, którzy dziś bez opamiętania - łącznie z niektórymi zawodnikami Wisły - krytykują Petrescu, po pewnym czasie zrozumieją, że właśnie mieli okazję przez dziewięć miesięcy dotknąć prawdziwego zawodowstwa bez konieczności wyjazdu z kraju.
Odpowiedz cytując