|
@pico4 wszyscy Ci piłkarzę są spokrewnieni z Masonami i cyklistami... wróć do zdobrywani LM w FM...
Najbardziej mi się podoba kawałek o Bitonie piszesz że gra ofensywna nie istnieje więc kolesia który strzela bramki masowo ale wcale nie można za to chwalić ...
Lamey początek miał ok teraz jest równia pochyła Jaliens również coraz gorzej.
Moje zaufanie do Maskanta spadnie jeśli nie będzie miał jaj i nie dokona paru zmian w składzie bo gołym okiem. Może dobrze by zrobiło by kilku podstawowych graczy powąchało ławę aby zwiększyć konkurencję w drużynie.
|