TSWojtas napisał(a):

|
matoł bedzie w Krakowie dziś
|
Twitter Dozorcy Niemca mówi co innego.
http://twitter.com/#!/pawelgras
Podobnie jak oficjalna strona tuskobusa, wydaję mi się, że puszczają ściemy w reżimowej stacji, żeby kibole nie mogli się zorganizować. Gdyby podali wcześniej, że będą w Wawie, to by Legia się zmobilizowała konkretnie.