KOALIK napisał(a):

|
Gdy pisałem, że Lamey jest cienki i dlatego pogonili go z Leicester, to eksperci pisali, że nie znam się na piłce. Wyszło oczywiście na moje.
|
Ktoś nawet znalazł wszystkie cytaty w których była krytyka Lameya jak przychodził. Tak po kilku meczach i kazał się wstydzić. No, wtedy Lamey grał dobrze, wygrał nam właściwie mecz ze Skonto czy Litexem,i trochę mnie zawstydził bo cytat sie znalazł i mój.
Ale teraz gra do dupy i nie wiem czy mam się dalej wstydzić czy miałem rację
