Wyświetl pojedynczy post
GonzoNS
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Nowy Sącz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#77
Stary 01.10.2011, 10:42
Davss875 napisał(a):Wyświetl post
LUdzie!!!! Co wy tak Uparcie stawiacie na tego Pareiko? Gośc juz limit błedów wyczerpał, czas na zmiane. Jak zmieniac to wszystkie najsłabsze ogniwa, a Pareiko od meczu z Apoelem to juz nie ten sam bramkarz z rundy wiosennej, niestety tzreba powiedziec sobie prawde w oczy!!!!!
Skład na legie: Jovanic ( nigdy jeszcze tak na powaznie szansy nie dostał w Wiśle, wiec moze akurat teraz trzeba mu dac szanse, niech gra do konca rundy i wtedy bedziemy oceniac) Jovcanovic, Czekaj, Bunoza, Paljic
Iliev, Jirsak, Wilk, Garguła, Nunez, Biton
Meczu z Karabahem nie oglądałeś? To nie była poważna szansa?
Odpowiedz cytując