Wyświetl pojedynczy post
KOALIK
Banita
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2855
Stary 01.10.2011, 10:10
Legia - Wisła - 0:2 (0:1)

Skład: Pareiko - Jovanović, Chavez, Bunoza, Paljić - Iliev, Jirsak, Sobolewski, Nunez, Iliev - Biton.

Zmiany: Wilk, Garguła, Diaz.

Gole: Biton x2.
Odpowiedz cytując