|
Ci co chcą głosować na Palikota to w większości byli wyborcy SLD i ludzie o poglądach lewicowych, którzy mają dość plastikowego Napieralskiego więc nie dziwiłbym sie tak strasznie. Wg mnie suma sumarum Palikot i Sld zdobęda tyle samo głosów co samo Sld 4 lata temu
|