Wyświetl pojedynczy post
abruzzi
Member
 
Od: 01.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13982
Stary 01.10.2011, 08:39
Ci co chcą głosować na Palikota to w większości byli wyborcy SLD i ludzie o poglądach lewicowych, którzy mają dość plastikowego Napieralskiego więc nie dziwiłbym sie tak strasznie. Wg mnie suma sumarum Palikot i Sld zdobęda tyle samo głosów co samo Sld 4 lata temu