Ja jestem dziwnie spokojny o wynik meczu w niedziele, oczywiście na naszą korzyść. Legioniści jak zwykle pompują balonik na czele z Maciejem S., a w praktyce widzicie jak wychodzi

. Zawsze jak graliśmy z nimi mecz o dużą stawkę, a nie o pietruszką to wygrywaliśmy i to zdecydowanie. Jedynie jesienią 2008 pamiętam porażkę 2 : 1 na wyjeździe w trakcie sezonu.
Co do składu na ten mecz. Oczywiście Jovanovic za Lamey'a na prawą stronę. Spróbowałbym za Jaliensa wrzucić do składu Bunozę, chociaż oni oboje nie mają u mnie dużego zaufania. W ostatnich meczach nie przekonuję mnie Nunez na środku pomocy. Dużo strat, więc może warto by go dać na jego nominalną pozycję lewego obrońcy.
Skład widzę tak: Pareiko - Jovanovic, Bunoza, Chavez, Nunez - Sobolewski Wilk - Kirm Jirsak Iliev - Biton
Ewentualnie Diaz za Nuneza, a Argentyńczyka wprowadzić w drugiej połowie za Wilka, albo Sobola.