Wyświetl pojedynczy post
pan Dudi
Senior Member
 
Od: 01.2006
Skąd: z domu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#188
Stary 01.10.2011, 07:54
Cytat:
Pamietajcie tez ze z nielicznymi wyjatkami Limanowa Wisla stoi
To trzeba podkreślić tuż przed meczem, żeby się nie okazało, że na miejscu jakiś piętnastoletni chuligan Wisły zacznie odpierdalać jakieś numery. Te nieliczne wyjątki podejrzewam, że zostaną w domach, bo przecież być dzielnym na internecie, to to samo co w realu, więc nie będą musieli niczego udowadniać. Fajny rywal, fajnie, że blisko i dobra okazja do powiększenia sympatii do Wisły w tamtych okolicach.

elemis1 napisał(a):Wyświetl post
Na początku Limanovii. Jak bedziecie przegrywać, zmień na Wisły.
Oho, zaczyna się.
Prawą ręką ci pogrożę, zdrajco, a nie lewą

http://inicjatywa14.net/
Odpowiedz cytując