Wyświetl pojedynczy post
elemis1
Junior Member
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#187
Stary 01.10.2011, 07:51
qwertyu napisał(a):Wyświetl post
Tylko ktory szalik zalozyc na mecz...

Na początku Limanovii. Jak bedziecie przegrywać, zmień na Wisły.
Odpowiedz cytując