Temat
:
Wisła Kraków w Pucharze Polski 2011/2012
Wyświetl pojedynczy post
elemis1
Junior Member
Od: 07.2011
Offline
#
187
01.10.2011, 07:51
qwertyu
napisał(a):
Tylko ktory szalik zalozyc na mecz...
Na początku Limanovii. Jak bedziecie przegrywać, zmień na Wisły.
elemis1
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do elemis1
Znajdź inne posty napisane przez elemis1