Jaroo1 napisał(a):

|
A ja sie przylaczam. Jak kierwa mozna tak grac? Przeciez to szopka ze strony Lechii a nie za wszelka cene chec zwygrania meczu. Niby co im sie stalo, ze tak zaczeli grac? I co to byl za tajemniczy przeblysk formy w meczu z Wisla? W .... wala i tyle. Powinni porozwiazywac umowy z piłkarzami
|
Wątpliwe. Według mnie rzeczywiście ciężko im udźwignąć presje wyniku i tego nowego stadionu. Coś w tym jest jeśli umiejętności brakuje.