Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16872
Stary 01.10.2011, 06:08
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
A ja sie przylaczam. Jak kierwa mozna tak grac? Przeciez to szopka ze strony Lechii a nie za wszelka cene chec zwygrania meczu. Niby co im sie stalo, ze tak zaczeli grac? I co to byl za tajemniczy przeblysk formy w meczu z Wisla? W .... wala i tyle. Powinni porozwiazywac umowy z piłkarzami
Wątpliwe. Według mnie rzeczywiście ciężko im udźwignąć presje wyniku i tego nowego stadionu. Coś w tym jest jeśli umiejętności brakuje.
Odpowiedz cytując