Wyświetl pojedynczy post
Niekonik
Banita
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8221
Stary 01.10.2011, 00:56
Wojtas napisał(a):Wyświetl post
Nie ma co gadac.

W grupie LE nas byc nie powinno ,ale fuks nam ją dał.

Niestety teraz brutalne zetkniecie sie ze sciana w postaci druzyn z Danii czy Holandii pokazuje jak slabi jestemy i ile jest warta "machina " Maaskanta.Na zewantrz karoseria z nowego Volkswagena ,niestety silnik 1.1 z Punta.

a jak niepoprawimy obrony to to 0 po stronie naszej zdobyczy punktowej zostanie i to na dlugo....
Nie zgodze sie z Toba!!! Silnik mamy zajebisty, tylko jest rozregulowany slabej jakosci paliwo i zawieszenie kiepskie
Odpowiedz cytując