Wojtas napisał(a):

Nie ma co gadac.
W grupie LE nas byc nie powinno ,ale fuks nam ją dał.
Niestety teraz brutalne zetkniecie sie ze sciana w postaci druzyn z Danii czy Holandii pokazuje jak slabi jestemy i ile jest warta "machina " Maaskanta.Na zewantrz karoseria z nowego Volkswagena ,niestety silnik 1.1 z Punta.
a jak niepoprawimy obrony to to 0 po stronie naszej zdobyczy punktowej zostanie i to na dlugo....
|
Nie zgodze sie z Toba!!! Silnik mamy zajebisty, tylko jest rozregulowany slabej jakosci paliwo i zawieszenie kiepskie
