Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8220
Stary 01.10.2011, 00:07
Chesteroski napisał(a):Wyświetl post
Ale się porobiło, jak był polski zespół to dostawaliśmy mniejszy wpierdóll niż gdy teraz jest zespół international, coraz bardziej mnie to zaczyna wkurzać. Robert, skoro mają grać ogórki, to niech to chociaż będą polskie a nie jakieś holenderskie, co przyjechały doić frajera.

Tyle mam do powiedzenia po wczorajszym meczu
Oj dostawaliśmy nie raz takie oklepy, chyba że chodzi Ci tylko o sam wynik, ale jeśli chodzi o grę...Takie 2-1 w plecy od Nancy było zdecydowanie bardziej przykre jeśli chodzi o to co działo się na boisku.
Ty nie patrz na Holendrów na international - popatrz co z tym zespołem się stało już wcześniej
Już nawet nie chce(ale to zrobie) pisać o finansach.
Od drugiego miejsca w lidze po dziś - bilans finansowy transferów + około 5 mln euro.
Taka Legia w tym samym okresie - 2.75 mln euro

Różnica prawie 8 mln euro i widać to?
Przykro mi ale nawet najlepszy trener i dyr sportowy, bez pieniędzy szału nie zrobi.
Tyle było płaczu że mistrza nima że w pucharach odpadamy z pionkami.Dziś mistrz jest - pionków ograliśmy, dostajemy jedynie ze zdecydowanie lepszymi drużynami a płacz większy niż kiedykolwiek

Dziwne to
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując