Wyświetl pojedynczy post
Oldpara
Senior Member
 
 
Od: 09.2003
Skąd: Prądnik Biały

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5716
Stary 30.09.2011, 22:48
Galonek napisał(a):Wyświetl post
.... Tyle, że biorąc pod uwagę słabość naszej ligi oraz ilość punktów, jaka była potrzebna do MP, sztuką byłoby tej ligi nie wygrać....
hahaha...... Niezłe! Pewnie taki Lech czy Legia bardzo starali się żeby mistrza nie zdobyć

Znakomity post Agresywnego Chomika - nic dodać nic ująć. Wszystkie "Galonki" już zapomniały że w zeszłym sezonie - spisanym na straty, sukcesem miało być zakwalifikowanie się do pucharów. No ale apetyt kibiców sukcesu rośnie w miarę jedzenia.
....Głupota jest niezniszczalna i nieprzenikniona....
Odpowiedz cytując