Galonek napisał(a):

|
.... Tyle, że biorąc pod uwagę słabość naszej ligi oraz ilość punktów, jaka była potrzebna do MP, sztuką byłoby tej ligi nie wygrać....
|
hahaha...... Niezłe! Pewnie taki Lech czy Legia bardzo starali się żeby mistrza nie zdobyć
Znakomity post Agresywnego Chomika - nic dodać nic ująć. Wszystkie "Galonki" już zapomniały że w zeszłym sezonie - spisanym na straty, sukcesem miało być zakwalifikowanie się do pucharów. No ale apetyt kibiców sukcesu rośnie w miarę jedzenia.