|
Wg mnie Legia przegra.
Zmiany będą takie:
- Bunoza (za Jaliensa)
- Palijc (za Lameya)
- Garguła (może)
- Wilk (może)
Myślę, że jednak wygramy. W Holandii było widać wyraźnie że jest oszczędzanie składu na Legię.
W sercu moim...Wisła!! i na dobre i na złe....
|