Dariook napisał(a):

Ciekawe ile jeszcze wytrzyma, po ilu porazkach wkoncu otworzymy oczy i zauwazymy ze jest żle.
Oby nie było juz za pózno.
|
No już nie rób z siebie mesjasza który wygłasza prawdy objawione.
Ja się z Tobą np praktycznie w ogóle nie zgadzam ale zdaje sobie sprawę że nie mam monopolu na 'jedynie słuszną rację'
Radze myśleć podobnie , szczególnie że to są tematy na prawdę bardzo skomplikowane i obarczone dużym subiektywizmem, gdybaniem itp.
Ty możesz napisać - każdy by to zrobił co Maaskant, ja mogę napisać - gdyby nie on to dziś ani mistrza byśmy nie mieli ani w pucharach nie grali i tak możemy się bawić.
Mogę Cię jedynie pocieszyć bo najpewniej Maaskant długo nie przetrwa - być może w niedziele będzie jego ostatni mecz, więc mroź pomału szampana