Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5715
Stary 30.09.2011, 22:44
Dariook napisał(a):Wyświetl post

Ciekawe ile jeszcze wytrzyma, po ilu porazkach wkoncu otworzymy oczy i zauwazymy ze jest żle.
Oby nie było juz za pózno.
No już nie rób z siebie mesjasza który wygłasza prawdy objawione.
Ja się z Tobą np praktycznie w ogóle nie zgadzam ale zdaje sobie sprawę że nie mam monopolu na 'jedynie słuszną rację'
Radze myśleć podobnie , szczególnie że to są tematy na prawdę bardzo skomplikowane i obarczone dużym subiektywizmem, gdybaniem itp.

Ty możesz napisać - każdy by to zrobił co Maaskant, ja mogę napisać - gdyby nie on to dziś ani mistrza byśmy nie mieli ani w pucharach nie grali i tak możemy się bawić.

Mogę Cię jedynie pocieszyć bo najpewniej Maaskant długo nie przetrwa - być może w niedziele będzie jego ostatni mecz, więc mroź pomału szampana
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując