Wyświetl pojedynczy post
szczebrzeszcz
Senior Member
 
Od: 05.2003
Skąd: o tam

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5714
Stary 30.09.2011, 22:39
drużyna posypała się wcześniej,
gdyby Maaskant o tym wiedział to w życiu by do nas nie przyszedł...
Cytat:
Niby po roku budowania wlasnej druzyny , brak zgrania jest wymówka słabej postawy...a Biton potrafi sie zgrać po 1 meczu? A Melikson? wiec chyba nie to jednak jest problemem.
trzeba było powiedzieć to Zurawskiemu jak przyszedł pierwszy raz do Wisły
Panie! wypad pan! nie zaklimatyzowałeś się!
robienie drużyny w naszym kraju to nie takie hop siup

Cytat:
To juz historia , liczy sie tu i teraz. Na dzien dzisiejszy nie widac nawet iskierki nadzieji ze bedzie lepiej , nie ma powodów by dać mu chociaż dokonczyc sezon.
Bo on go zmarnuje i bedzie juz za pozno.
zupełnie jak marnował poprzedni sezon?

Czas wreszcie przejrzeć na oczy, Czasy z początku tego wieku nieprędko wrócą!
drużyna jest słaba! ale to nie wina trenera....
a postep jest taki:
- w końcu od nie pamiętnych czasów udało się ściągnać zaowdników przed rozpoczęciem rogrywek
owszem nie wszytskie transfer się trafi, ale tzreba tez pamiętać o ograniczonym budżecie, (ponoć Melikson kosztował 1/3 kwoty wydanej w ostatnim roku)
kolejna sprawa, że tylu dziur nie da się jednym okienkiem załatać,
latem udało się mieć nawet po 2 na każdą pozycję, kolejnym etapem,. będzie podwyższanie poziomu całej drużyny... ale tego nie da się zrobić w Polsce, gdzie infrastruktura jest niekompletna, nie ma systemu zarządzania na odpowiednim poziomie, nie wspominając o budżetach klubów...
bo czy któryś z klubów grających z nami w LE jest biedniejszy?
Ostatnio edytowane przez szczebrzeszcz : 30.09.2011 o godz. 22:50.
Odpowiedz cytując