Temat
:
Wisla - Belchatow
Wyświetl pojedynczy post
MłodyAleByku
Member
Od: 07.2011
Offline
#
200
30.09.2011, 22:25
Sobol może i tak, choć ostatnio spadła mu forma. Ale Nunez a Wilk to bym się pokłócił.
Brzydzimy się przemocą,
nieaktualne nocą.
MłodyAleByku
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do MłodyAleByku
Znajdź inne posty napisane przez MłodyAleByku