Wyświetl pojedynczy post
wierny
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: Krk_eNHa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2850
Stary 30.09.2011, 22:20
Legia Warszawa - Wisła Kraków 0:2 (0:1)

Skład: Pareiko - Jovanovic, Chavez, Bunoza, Palijć - Jirsak , Wilk, Sobolewski - Biton, Kirm, Iliev

Zmiany: Diaz , Brud, nunez

Bramki: Biton, Wilk
Odpowiedz cytując