Wyświetl pojedynczy post
Elefant
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3630
Stary 30.09.2011, 22:09
Nie to nie Haarlem, ale Ci ze środka Holandii mówią, że tam bociany zawracają

W Holandii nie ma bocianów. Nie szkodzi, jakby były to by zawracały.
Odpowiedz cytując