Wyświetl pojedynczy post
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2759
Stary 30.09.2011, 21:59
Bo własnie problem jest przez "polityke" obrana przez moderatorow. Zamiast banowac ostro za głupie wpisy, za te w zlym miejscu i o mega bezsnensownej tresci to popusciliscie (juz dawno temu, jak jeszcze Ty nie byles modem) i z pewnego poziomu forum spadlo na dno. Doprowadzilo to do tego, ze masa osob nieogarnietych wypedzila swoimi postami i pogladami z forum osoby kumate, ktorych byla garstka po tym jak na forum zaczeto uznawac, ze glowne cechy jakie powinien wyznawac kibic Wisly z TWSD to tolerancja, dobre maniery, umiłowanie do bliznich itd.
W skrocie, za bardzo popuszczono i szybko na forum zrobila sie przewaga osob malo zwiazanych z trybunami wlasnie nad tymi dzialajacymi kibicowsko, w efekcie orum nie dosc, ze stracilo na poziomie dlatego, ze wiecej wypowiadalo sie osob nijakich to zaczelo tracic te osoby wartosciowe powoli. Ciekawe kiedy takich osob zostanie tutaj 0. Jest to moje zdanie, tyle mialem do powiedzenia. Dziekuje. Pozdro
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując