|
Jak dla mnie miarka sie przebrala 3 mecz w Europie i 3ci z rzedu blamaz, brak stylu, ultradefensywna taktyka, slabe przygotowanie motoryczne za to Maaskant powinien beknac wraz z jego kolega Valcksem ktorego polityka transferowa sprowadzania pilkarskich emerytow i swoich znajomkow legla w gruzach w druzynie potrzebny jest efekt nowej miotly i Cupial powinien podjac bardzo zdecydowane dzialania mianowicie zwolnic cala ta holenderska kolonie wraz z rozwiazaniem kontraktow z paroma zawodnikami po meczu z Legia. Wisle potrzebna jest praca u podstaw szperanie w nizszych ligach w poszukiwaniu dobrych chlopakow i wlasne szkolenie mlodziezy bo teraz po prostu serce sie kraje jak widzi sie gre naszej druzyny pod wodza Maskanta. Takie moje kategoryczne zdanie Wy mozecie sie nie zgadzac i sorry za troche offtopu
|