Wyświetl pojedynczy post
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5709
Stary 30.09.2011, 21:34
Galonek napisał(a):Wyświetl post
Swoją słabość zawdzięcza m.in. Maaskantowi. Osiągnięcie owszem, fajne, tyle, że na grę się nie da patrzeć i to nawet na tle ligowych dziadów. Chwilami człowiek żałuje, że Ruch nas nie nastukał, tak jak powinien, dla otrzeźwienia. Może Ruch też ma lepszych piłkarzy?
Maaskantowi? Przecież ta słabość nie zaczęła się za kadencji Roberta. Coś "zesrało się" ostatecznie w Wiśle pół roku wcześniej, choć symptomy było widać już dawno. Najpierw zapłacił za to Skorża, a potem Kasperczak. W międzyczasie mimo że już było bardzo źle, zarząd postanowił jeszcze radośnie wyprzedać naszą obronę. Czy pamięć ludzka jest tak krótka, że te fakty zostały już zapomniane?
Odpowiedz cytując