Wyświetl pojedynczy post
Galonek
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5708
Stary 30.09.2011, 21:25
Kurz napisał(a):Wyświetl post
"Wisła jest obecnie tak słaba jak ta liga". Tak więc zdobycie Mistrzostwa i awans do fazy grupowej LE to całkiem fajne osiągnięcie.
Swoją słabość zawdzięcza m.in. Maaskantowi. Osiągnięcie owszem, fajne, tyle, że na grę się nie da patrzeć i to nawet na tle ligowych dziadów. Chwilami człowiek żałuje, że Ruch nas nie nastukał, tak jak powinien, dla otrzeźwienia. Może Ruch też ma lepszych piłkarzy?
Odpowiedz cytując