Wyświetl pojedynczy post
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5706
Stary 30.09.2011, 21:22
Galonek napisał(a):Wyświetl post
Tyle, że biorąc pod uwagę słabość naszej ligi oraz ilość punktów, jaka była potrzebna do MP, sztuką byłoby tej ligi nie wygrać.
Niesamowite są te wszystkie analizy. "Słabość ligi", "Sztuką byłoby jej nie wygrać" itp. Brak zazwyczaj jednej obserwacji "Wisła jest obecnie tak słaba jak ta liga". Tak więc zdobycie Mistrzostwa i awans do fazy grupowej LE to całkiem fajne osiągnięcie.
Odpowiedz cytując