Galonek napisał(a):

|
Tyle, że biorąc pod uwagę słabość naszej ligi oraz ilość punktów, jaka była potrzebna do MP, sztuką byłoby tej ligi nie wygrać.
|
Niesamowite są te wszystkie analizy. "Słabość ligi", "Sztuką byłoby jej nie wygrać" itp. Brak zazwyczaj jednej obserwacji "Wisła jest obecnie tak słaba jak ta liga". Tak więc zdobycie Mistrzostwa i awans do fazy grupowej LE to całkiem fajne osiągnięcie.