Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#181
Stary 30.09.2011, 20:08
Aldek napisał(a):Wyświetl post
Wystarczy taki skład jak z Flotą i spokojnie wygramy wysoko ,Lechia dała się zaskoczyć Wisła nie popełni takiego błędu .Robert po Podbeskidziu już nikogo nie zlekceważy facet zapamiętał wpadke nawet wczoraj wspominał Podbeskidzie z pamiętenego dwumeczu.
Zaskoczyć? Czym niby?

Mamy taką obronę, że nie ma co kozaczyć. Przegrana będzie kompromitacją, ale trochę ich już w ostatnich latach zaliczyliśmy. Tym niemniej - to nie jest puchar w którym mogą pozwolić sobie na przegraną. Nie na tym etapie.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując