Temat
:
Konkurs o Wiśle - edycja 10
Wyświetl pojedynczy post
suchyTSW
Senior Member
Od: 05.2009
Skąd: Warmia i Mazury
Offline
#
2844
30.09.2011, 20:07
Legia - Wisła 2:3 (1:1)
Skład: Pareiko - Jovanovic, Jaliens, Chavez, Paljic - Sobolewski, Wilk, Nunez - Iliev, Biton, Kirm
Zmiany: Jirsak, Diaz, Garguła
Gole: Biton, Nunez, Iliev
suchyTSW
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do suchyTSW
Znajdź inne posty napisane przez suchyTSW