Wyświetl pojedynczy post
masterlag
Senior Member
 
Od: 05.2008
Skąd: z WENUS

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#173
Stary 30.09.2011, 19:10
No... To trzeba pomścić Lechię

Swoją drogą... Ja wiem, że Puchar Polski nie ma takiego prestiżu jaki mieć powinien, ale to jest porażka... Beznadziejna ta oprawa tego losowania, jakaś anonimowa (w świecie piłki) pani i niezdara przy wyciąganiu piłeczek. Przecież tego Majewskiego to w ogóle do TV się nie powinno wpuszczać x)
Chciałabym by KIEDYKOLWIEK PP był podobnie traktowany jak w Anglii FA Cup.
Ja tam chcę, by Wisła walczyła w nim do końca, a już na pewno by nie odpadała z drużynami spoza Eklasy.

No, cieszmy się, że w ogóle gdzieś w TV można było oglądnąć te PIĘC MINUT relacji.

Btw. O co chodzi z tą Limanovią i Cegielską? o.O

EDIT:
@Aldek- gospodarzem jest drużyna:
1. z niższej ligi
LUB
2. (jeśli pojedynek Eklasowy) ta, która pierwsza była wyciągnięta z koszyka
Ostatnio edytowane przez masterlag : 30.09.2011 o godz. 19:16.
Krakowska Wiślaczka!
Odpowiedz cytując