Temat
:
Konkurs o Wiśle - edycja 10
Wyświetl pojedynczy post
KptAnt
Senior Member
Od: 07.2010
Offline
#
2842
30.09.2011, 18:52
Legia Warszawa - Wisła Kraków 2:4 (2:1)
Skład: Pareiko - Jovanovic, Chavez, Bunoza, Palijić - Sobolewski, Wilk, Jirsak - Kirm, Nunez, Biton
Zmiany: Jirsak, Garguła, Brud
Bramki: Biton X2, Jirsak, Brud
KptAnt
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do KptAnt
Znajdź inne posty napisane przez KptAnt