zgrybus napisał(a):

A dlaczego tak wiele osób ogląda weszło a nie np. SE czy Fakt?
|
Im więcej kontrowersji tym większe zainteresowanie.
Myślisz, że dlaczego np. Fakt ma największy przemiał spośród wszystkich gazet w Polsce? Przecież nie przez zawartość merytoryczną.
Pogoń za sensacją, granie na niskich emocjach itd. zawsze przyciąga tłumy. Poza tym autorzy w mniejszym lub większym stopniu są anonimowi, więc nie przebierają w słowach - co sprawia, że grono czytelników weszło jest tak duże.
Żeby nie było : Weszło ma czasem przebłyski, czasem napiszą coś ciekawego, czasem coś śmiesznego, czasem dadzą fajnego linka. Dlatego ich czytam.
Za to nie są żadną wyrocznią w kwestiach futbolowych, a za takich chcą uchodzić i dużo plebsu to zdanie podziela. Do tej strony należy podchodzić z dystansem, a jeśli ktoś nie potrafi to już nie mój problem.