Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5696
Stary 30.09.2011, 17:58
zgrybus napisał(a):Wyświetl post
A dlaczego tak wiele osób ogląda weszło a nie np. SE czy Fakt?
Im więcej kontrowersji tym większe zainteresowanie.

Myślisz, że dlaczego np. Fakt ma największy przemiał spośród wszystkich gazet w Polsce? Przecież nie przez zawartość merytoryczną.

Pogoń za sensacją, granie na niskich emocjach itd. zawsze przyciąga tłumy. Poza tym autorzy w mniejszym lub większym stopniu są anonimowi, więc nie przebierają w słowach - co sprawia, że grono czytelników weszło jest tak duże.
Żeby nie było : Weszło ma czasem przebłyski, czasem napiszą coś ciekawego, czasem coś śmiesznego, czasem dadzą fajnego linka. Dlatego ich czytam.

Za to nie są żadną wyrocznią w kwestiach futbolowych, a za takich chcą uchodzić i dużo plebsu to zdanie podziela. Do tej strony należy podchodzić z dystansem, a jeśli ktoś nie potrafi to już nie mój problem.
Ostatnio edytowane przez s1mone : 30.09.2011 o godz. 18:02.
Odpowiedz cytując