Oldpara napisał(a):

|
Oczywiście, ale akurat zagrywka Weszło, to typowy manewr a'la Fakt lub Super Express - żerowanie na negatywnych, niskich emocjach i szczucie tam, gdzie węsza wzrost ogldalności/klikalności. Nie byli na żadnym treningu, nie widzieli, czy aby Czekaj to nie większa łamaga od np. Kowalskiego, ale nie zaproponowali np. w miejsce Jaliensa Bunozy, bo Bunoza to nie polski junior z którym można się identyfikowac i nie miałby takiej "mocy jatarzcej". Po prostu wp.ierdal.aja kij w morwisko, a do tego Czekaj lepszy niz Bunoza
|
A dlaczego tak wiele osób ogląda weszło a nie np. SE czy Fakt? Ponieważ piszą kontrowersyjnie i z emocjami.
Czasem piszą za dużo , jak z brzuchem Garguły czy innymi tego typu sprawami. Przesadzili także trochę z Czekajem na Twente. Ale co do tekstu jest w nim pewny sens. Chociaż napisali go zbyt mocno lub "grubo". Czekaj tak , ale na razie na ligę , bo do LE to niestety , ale doświadczenia mu brak.
