Oldpara napisał(a):

Nie przyzwyczaiłeś się? Po porażce, wg. tego forum, WSZYSCY są lepsi poza tymi których wystawił trener
Zresztą nie tylko wg. tego forum - Weszło już nam wciska do składu Czekaja ....
Jakbyśmy nie wykupili Chaveza - a było takie zagrożenie - to Stan byłby zlinczowany za wypuszczenie z rąk takiego rarytasa - forum aż grzmiało! A teraz? Stan i Maskaant chvjowi, bo zakontraktowali Chaveza a on słabo gra, i trzeba było kogoś innego....
Pamiętam ochy i achy po pierwszych grach Lameya - "skąd oni go znaleźli?! Na 100% lepszy i tańszy niż Cikos!". A teraz? "Kolesiostwo i kumoterstwo! Jak oni mogli go sprowadzić?!".
Dlatego wpisami na forum przejmować się zbytnio nie należy, bo tutaj zwykle milionami Cupiała chcą zarządzać inwestorzy którym ciężko tak zarządzić swoim budżetem, żeby 2 razy w tym samym miesiacu na stadion za 60 PLN pójść.
|
Dlatego tez czytanie takich watkow jak ten poprawia humor bo widzac ludzi piszacych taki stek bzdur na twarzy pojawia sie usmiech
