Wyświetl pojedynczy post
Ivory1906
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: Manorshithole

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5690
Stary 30.09.2011, 16:48
Oldpara napisał(a):Wyświetl post
Nie przyzwyczaiłeś się? Po porażce, wg. tego forum, WSZYSCY są lepsi poza tymi których wystawił trener
Zresztą nie tylko wg. tego forum - Weszło już nam wciska do składu Czekaja ....

Jakbyśmy nie wykupili Chaveza - a było takie zagrożenie - to Stan byłby zlinczowany za wypuszczenie z rąk takiego rarytasa - forum aż grzmiało! A teraz? Stan i Maskaant chvjowi, bo zakontraktowali Chaveza a on słabo gra, i trzeba było kogoś innego....

Pamiętam ochy i achy po pierwszych grach Lameya - "skąd oni go znaleźli?! Na 100% lepszy i tańszy niż Cikos!". A teraz? "Kolesiostwo i kumoterstwo! Jak oni mogli go sprowadzić?!".

Dlatego wpisami na forum przejmować się zbytnio nie należy, bo tutaj zwykle milionami Cupiała chcą zarządzać inwestorzy którym ciężko tak zarządzić swoim budżetem, żeby 2 razy w tym samym miesiacu na stadion za 60 PLN pójść.
Dlatego tez czytanie takich watkow jak ten poprawia humor bo widzac ludzi piszacych taki stek bzdur na twarzy pojawia sie usmiech
Odpowiedz cytując