|
ciągle tak jedziesz po tej Lechii, a co z Wisła? W ataku jeden Biton, jak go nie będzie, jakaś kontuzja czy coś to jak Lechia bez Traore. Wartościowych graczy widze w Wiśle na ten moment 3, Chavez Melikson i Biton. ( Bardzo też cenie Sobolewskiego, to hłop pokroju Naszego Surmy, który ma jaja)
Reszta to armia zacieżna, która nie ma zamiaru umierać za Wisłe. W Lechii chociaż są jakieś proporcje zachowane, a nawet jak są obcokrajowcy, to są z tym klubem związani jak np.Lukjanovs (oczywiście też są wyjątki, jak taki Traore), a taki WIśniewski jest lepszy technicznie i szybszy od wieksozsci napastników tej ligi, szkoda tylko że tak mało skuteczny i kontuzjogenny.
Bez napinki kolego, ale ślepo patrzysz tylko dobrze na Wisłe, wszystko inne to be.
ps. Ciekawe ile jeszcze porażek wyrzyma Maskaant na pozycji trenera.
ps2. tylko nie mów mi tu o uzależnieniu Lechii od jednego gracza, bo na 9 bramek 7 strzelił Wam Biton.
! LECHIA GDAŃSK & WISŁA KRAKÓW !
|