Temat
:
Konkurs o Wiśle - edycja 10
Wyświetl pojedynczy post
zuko1234
Senior Member
Od: 01.2008
Skąd: Kraków
Offline
#
2834
30.09.2011, 16:15
Legia Warszawa - Wisła Kraków 1:2 (0:0)
Skład: Pareiko - Jovanović, Chavez, Bunoza, Palijć - Jirsak , Nunez, Sobolewski - Biton, Kirm, Iliev
Zmiany: Wilk, Garguła, Diaz
Bramki: Biton, Kirm
WISŁA KRAKÓW
zuko1234
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do zuko1234
Znajdź inne posty napisane przez zuko1234