Wyświetl pojedynczy post
La Furia Dell' Est
Senior Member
 
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2833
Stary 30.09.2011, 15:58
Legia Warszawa - Wisła Kraków 1:2 (0:0)

Skład: Pareiko - Jovanovic, Chavez, Bunoza, Palijć, Nunez, Sobolewski,Jirsak - Biton, Kirm, Iliev

Zmiany: Diaz, Wilk, Garguła

Bramki: Biton,Kirm
Ostatnio edytowane przez La Furia Dell' Est : 01.10.2011 o godz. 19:24.
Odpowiedz cytując