Wyświetl pojedynczy post
ociec Ciemka
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5684
Stary 30.09.2011, 15:38
wujekWojtek napisał(a):Wyświetl post
Faktycznie niewiele jeszcze nam Marko pokazał, ale po tym co było widać z Lechem, z Flotą, można mieć nadzieję na dobrego grajka na lata.
I tego się trzymajmy! Nadzieja a nie super grajek wciągających wszystkich innych nosem Jest jakaś tendencja do przeceniania poszczególnych grajków a otem jechania po nich. Takie trochę dziecinne. Lamey też miał swoje dni chwaly i mam nadzieję, że będzie je jeszcze miał. Ale żaden z naszych grajków nie jest europejską gwiazdą, nawet Maor. Pozdrawiam i życzę miłego oglądania w niedzielę
Odpowiedz cytując