wujekWojtek napisał(a):

|
Faktycznie niewiele jeszcze nam Marko pokazał, ale po tym co było widać z Lechem, z Flotą, można mieć nadzieję na dobrego grajka na lata.
|
I tego się trzymajmy! Nadzieja a nie super grajek wciągających wszystkich innych nosem

Jest jakaś tendencja do przeceniania poszczególnych grajków a otem jechania po nich. Takie trochę dziecinne. Lamey też miał swoje dni chwaly i mam nadzieję, że będzie je jeszcze miał. Ale żaden z naszych grajków nie jest europejską gwiazdą, nawet Maor. Pozdrawiam i życzę miłego oglądania w niedzielę
