Wyświetl pojedynczy post
borys
Banita
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5683
Stary 30.09.2011, 15:34
Zgadza sie nie 1:1 ale gdyby inwestowano z kazdego dotychczas sprzedanego, co najmniej polowe mysle ze i na koszenie by było a i na nowych zwodników wnoszacych zmiany tez by sie kasa znalazla.
Odpowiedz cytując