Wyświetl pojedynczy post
Merkury
Senior Member
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5679
Stary 30.09.2011, 15:26
Tylko, że patrząc racjonalnie jak niektórzy usiłują to przedstawiać, dziwnym zrządzeniem losu od 1997 roku jesteśmy na pierwszym miejscu pod względem liczby zmienianych trenerów, w ostatnim czasie również jesteśmy na zaszczytnym pole position pod względem sprzedaży zawodników. Marnotrawstwo pieniędzy, tak prawdę powiedziawszy od sezonu 2003/2004 Wisła jest na równi pochyłej pod względem wydatków na transfery, co przekłada się na jakość i poziom sportowy - jesteśmy na równi z takimi potęgami jak Łotwa, Estonia, których reprezentanci dostają po tyłkach od każdego. Polska piłka jest fatalnie zarządzana - pracują w niej ludzie nie mający większego pojęcia o sporcie, zarządzaniu, ludzie mierni pod każdym względem - Panie Basałaj dlaczego kluby cypryjskie, czeskie, rumuńskie, duńskie miały bądź mają swoich reprezentantów w LM, z powodzeniem występują w LE przy podobnych nakładach finansowych - wiecie ilu jest menadżerów sportu w Polsce z prawdziwego zdarzenia z uprawnieniami federacji UEFA i FIFA, nie wiem czy dziesięciu by się znalazło. Jakość przeprowadzanych transferów, kolejne niewnoszące nic do budowy drużyny wypożyczenia, sprowadzanie piłkarskiego złomu, który często już nie jest na chodzie - dobre transfery a za takie w ostatnich latach można uznać sprowadzenie Marcelo czy Meliksona zdarzają się zbyt rzadko by móc realnie myśleć o budowie przy jakże profesjonalnym zarządzaniu w polskiej piłce drużyn choćby na poziomie zespołów z Cypru.
Ostatnio edytowane przez Merkury : 30.09.2011 o godz. 15:29.
Odpowiedz cytując