|
To będzie bardzo ciekawy mecz, w którym w zasadzie każdy wynik jest możliwy.
Faworytem na papierze jest Legia. Wygrała w lidze, wygrała w pucharach - pokazując się z dobrej strony w II połowie wczorajszego meczu. W formie jest bramkarz i dwójka Serbów. My za to gramy bez Meleksa i Małego, za to z dziurawą obroną.
Problem w tym, że zarówno Legii jak i nam brakuje regularności. I to nie tylko z meczu na mecz, ale nawet z połowy na połowę. Na ogół gramy straszną kichę, ale czasem pojawia się jakiś zryw. U Legii w zasadzie to samo.
Jeśli miałbym szukać pozytywów i szans w meczu z Legią, to na pewno w osobie Dudu Bitona. Facet jest w gazie i może w tej lidze wygrać nam każdy mecz.
Ja zmieniłbym coś w obronie, choćby wystawiając Bunozę i Nuneza. Gorzej już chyba nie będzie.
Pareiko-Nunez-Bunoza-Jaliens-Jovanović-Kirm-Wilk-Sobolewski-Jirsak-Iliew-Biton
W drugiej połowie dałbym szansę Boguskiemu, szczególnie że Borysiuk pauzuje.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
|