Wyświetl pojedynczy post
wujekWojtek
Senior Member
 
 
Od: 02.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1703
Stary 30.09.2011, 14:30
No to faktycznie Valckxx wypromuje tych Jaliensów i Lameyów faktycznie. A co do tych wypożyczeń no to tak - Osman - sprawdził się to go wykupiliśmy. Cikos taki fiftyfifty był, ale zrezygnowaliśmy i mamy, wydaje mi się, o wiele lepszego Jovanovica. Teraz Biton, sprawdza się, podobno jest opcja pierwokupu, i Nunez, ale z tym musimy poczekać do końca sezonu. No i Rios, który generalnie się nie sprawdził. Nie lubię też polityki wypożyczania ale do tego akurat bym się aż tak nie przyczepiał...
Odpowiedz cytując