wiślak 86 napisał(a):

a mi się wydaje że brakuje białego na obronie aby dyrygować i trzymać wszystko w ryzach. tam nikt nie myśli wpada jeden na drugiego (zobaczcie powtórkę kiedy dzięki Bogu gwizdnął dla nas faul). Sergiej sam się nie upora... Widać brakuje Głowackiego.
pomoc to tylko środek skrzydła śpią zamiast atakować, zero przebojowości. dobrze że zaczął Jirsaka zaważać.
atak ech jeden zawodnik niczego nie załatwi brakuje typowego lisa pola karnego żeby dołożył dupę i piłka odbijając się wpadała do siatki.
|
Ale smolisz głupoty. Swego czasu graliśmy w obronie w takim zestawieniu: Alvarez (śniady)-Cleber (mulat) - Marcelo (czarny) - Diaz (czarny). I z tego co pamiętam, była to najlepsza obrona w lidze. Żadnego białasa.
Więc zrób wszystkim przyjemność i przestań wrzucać kretyńskie, rasistowskie uwagi.
A w obronie nie brakuje Głowackiego, tylko po prostu solidnego stopera. Jeśli o mnie chodzi, może to być Żyd, Eskimos, Arab, Masaj, albo nawet Indianin z puszczy Amazońskiej. Byle by wreszcie się nie denerwować, patrząc na parę Jaliens-Chavez.