Wyświetl pojedynczy post
Acima
Senior Member
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2723
Stary 30.09.2011, 14:08
Mistrz Yoda napisał(a):Wyświetl post
Wisła zarobi wiecej od lecha bo dostanie 2mln euro za 4 runde eLM wiec wiecej niż lech ugrał w zeszłym roku w LE
Ale Lech zarobił gigantyczne pieniądze na biletach, więc powinno się wyrównać.
Odpowiedz cytując