Tak, to jest gest.
Gestem jest umowa, która zmusza Telefonikę do takiej opłaty.
Umowa mogłaby opiewac na 100 tys zł rocznie i byłaby prawidłowa.
Napisaleś:
Cytat:
|
TF i Wisla to dwie rozne firmy nie majace tak naprawde nic wspolnego poza posiadajacym wiekszosc akcji obu spolek pana BC.
|
Błąd.
Cupiał jest udziałowcem Telefoniki.
Telefonika jako spółka jest udziałowcem Wisły. Nie Cupiał.