Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5675
Stary 30.09.2011, 14:04
Tak, to jest gest.
Gestem jest umowa, która zmusza Telefonikę do takiej opłaty.
Umowa mogłaby opiewac na 100 tys zł rocznie i byłaby prawidłowa.
Napisaleś:
Cytat:
TF i Wisla to dwie rozne firmy nie majace tak naprawde nic wspolnego poza posiadajacym wiekszosc akcji obu spolek pana BC.
Błąd.
Cupiał jest udziałowcem Telefoniki.
Telefonika jako spółka jest udziałowcem Wisły. Nie Cupiał.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując