http://sportske.jutarnji.hr/karlovac...jdukom/977118/
to odnośnie meczu
Karlovac - Hajduk Split - 2
Gospodarze strajkują, bo nie dostają pensji, a klub ma ich w dupie i zamiast umówić się na spotkanie to...olali sprawę.
Więc prawdopodobnie gospodarze wyjdą w rezerwowym składzie bądź zagrają juniorami.
szkoda że tylko Giliardo wkleja tutaj różne analizy i swoje pewniaki.
Panowie, nie bądźcie żyły, podzielcie się też jakimiś newsami