Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8200
Stary 30.09.2011, 13:45
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Ja pisałem między innymi o Lameyu przed sezonem - jeśli nie odbuduje się fizycznie to będzie to poziom niewiele lepszy od ulubieńca Gwiaździstego - czyli Brano.
Oj kolego brzydkie żarty sobie robisz. Myślę, że ten Wasiluk to niewprzypadkowo został rzucony. Jak go często ogladałeś na stadionie to i polubiłeś. Pewnie do Wisły przetransferowałbyś też inne Puzgulice, Kosanovice czy jak im tam.
Odpowiedz cytując