Darii napisał(a):

|
Co by nie mówić o Legii, to trzeba mieć duże cojones aby wygrać mecz w którym nic nie wychodzi na początku. Ten Tamuz faktycznie był świetny. PS. No i już Legia załatwiła sobie bramkarza, który w najbliższym czasie pewnie zostanie najlepszym bramkarzem ligi.
|
Mecz trwa 90 minut a nie 45 minut. Legia pokazała charakter ale kosztowalo ja to bardzo duzo wysiłku wiec licze na słabsza dyspozycje w niedziele. Sytuacje maja podobno do Lecha