Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2934
Stary 30.09.2011, 13:40
Darii napisał(a):Wyświetl post
Co by nie mówić o Legii, to trzeba mieć duże cojones aby wygrać mecz w którym nic nie wychodzi na początku. Ten Tamuz faktycznie był świetny. PS. No i już Legia załatwiła sobie bramkarza, który w najbliższym czasie pewnie zostanie najlepszym bramkarzem ligi.
Mecz trwa 90 minut a nie 45 minut. Legia pokazała charakter ale kosztowalo ja to bardzo duzo wysiłku wiec licze na słabsza dyspozycje w niedziele. Sytuacje maja podobno do Lecha
Odpowiedz cytując